Şirketimiz Hakkında


Silikon kauçuk yüzyılımızın vazgeçilmez maddesi! ve Türkiye'nin ilk silikon kauçuk mamulleri üreticisi... Yüzyılın vazgeçilmez maddelerinden olan ve yaşamın hemen her dalında giderek daha yaygın olarak kullanılan silikon kauçuğu ürünlerini, Türkiye'de Elastomer üretiyor. Silikon kauçuğu konusunda lider olan Elastomer, sizin bu alanda her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek deneyim, üretim kapasitesine ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Hikayemiz

1974’de kurulan ve Türkiyenin ilk silikon kauçuk mamuller üreticisi olan Elastomer Kauçuk Ürünleri. Silikon kauçuk kökenli kablo, profil ve kalıplanmış parça üretmektedir. Şirket, geliştirdiği üretim teknolojisi, üstün nitelikli silikon kauçuk ürünleri ve diğer elastomer çeşitlerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle, sektöre katkıda bulunmaktadır

Hedeflerimiz

Firmamız, elastomer dünyasındaki silikon kauçuk ve diğer elastomerlere ilişkin gelişmeler ile yapılan araştırmaları yakından izliyor ve kendi koşullarında maksimum ölçülerde uyguluyor. Bu doğrultuda; ana hedef, endüstriyle dünya standartlarında hizmet vermek ve Elastomer Kauçuk ürünlerini uluslararası pazarlarda sunabilmektir.


 

Hedefimiz

Müşterilerimiz için düşük maliyetle yüksek kaliteli ürün sunarak, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamaktır.  

Şirketimiz bugün  • CV (sürekli vulkanizasyon) ekstruder hatları
  • Enjeksiyon ve kompresyon presleri tüm ekipmanları ve deneyimli uzman kadrosu ile üretimini iç ve dış pazarlar için başarı ile sürdürmektedir.